(  0) ALBATLANTA - Albanian Community of Atlanta (since 1995)
Enter your email address to join our mailing list:
Dr. Martin Luter King i Riu: " Kundėrshtoj tė pranoj se njerėzimi ėshtė nė mėnyrė aq tragjike i zhytur nė mesnatėn pa yje tė racizmit dhe luftės, saqė lindja e ndritur e lirisė dhe vėllazėrimit nuk mund tė realizohet kurrė mė" 
Franz Kafka: "Njė i marrė ėshtė njė i marrė. Dy tė marrė janė dy tė marrė. Dhjetė mijė tė marrė, janė njė parti politike!" 


Biblioteka Virtuale

Copyright AlbAtlanta @ 1995-2018