(  0) ALBATLANTA - Albanian Community of Atlanta (since 1995)
Enter your email address to join our mailing list:
Montaigne : " Pėr njė martesė ideale nevojitet; njė grua e verbėr dhe njė burrė shurdh" 
Sophia Loren:
Heshtja dhe buzėqeshja janė dy fjalė shumė tė fuqishme:
buzėqeshja ėshtė mėnyra pėr tė zgjidhur shumė probleme, dhe heshtja pėr tė shmangur shumė probleme...
 














Biblioteka Virtuale

Copyright AlbAtlanta @ 1995-2018