Our Menu:
 • Appetizer-Antipasta
 • Soup-Sup
 • Meze
 • Salad-Sallata
 • Main dish-Pjata I
 • Pastry-Brumera
 • Pie-Byrek
 • Chicken-Pula
 • Vegetable-Zarzavate
 • Special-Speciale
 • Dessert-Embelsira
 • Fruits-Fruta
 • Keshilla Praktike
 • More
 • Drinks-Pijet
 • International


 •   
  Albatlanta
  albatlanta
  Home | Sign In
  Appetizer-Antipasta
  Best Turkey Potpie
  Bollokume
  Bukza t mbushura me spinaq (Pirogger)
  Cappuccino
  Corn Bread Sausage Dressing
  Corn Creme Brulee
  Fasulesh pa salc
  Frges Tirane
  Frikadele me kungulleshka (apo squash)
  Gjyve me patate
  Gobbling-Good Cupcakes
  h
  Kabuni
  Karkalecat me makarona
  KIFLE me VAJ
  Kunguj te mbushur
  Lazanja ( lasange) me spinaq
  Manti Kosove
  Orange-Roasted Turkey
  Oshmare Kore
  Patellxhane etj.
  Perime te skuqura
  Petulla me kos
  Petulla te mbushura me laker
  Pilgrim Hat Cookies
  Pilgrim Hat Cookies
  pp
  Pul me oriz, tav
  Pumpkin Pie
  Qofte me oriz
  Qofte me Verdure
  Speca te kuq me djathe
  Sup peshku me perime
  Sweet-Potato Surprise
  Tav dheu me karkaleca deti dhe pana
  Tom Turkey Nuggets
  Top-Notch Sandwiches
  tt
  Turkey Pilaf
  White Turkey and Corn Stew
  Zarzavate te ziera(2)
  | Sign In

  albatlanta.com