Our Menu:
 • Appetizer-Antipasta
 • Soup-Sup
 • Meze
 • Salad-Sallata
 • Main dish-Pjata I
 • Pastry-Brumera
 • Pie-Byrek
 • Chicken-Pula
 • Vegetable-Zarzavate
 • Special-Speciale
 • Dessert-Embelsira
 • Fruits-Fruta
 • Keshilla Praktike
 • More
 • Drinks-Pijet
 • International


 •   
  Albatlanta
  albatlanta
  Home | Sign In
  Pastry-Brumera
  Biscuits
  Buke Misri
  Byrek me domate dhe salmon
  Byrek me kos dhe vezė
  Byrek me kos dhe vezė.
  Fasulesh me salcė
  Gatimi i bukės
  Kulaci tipik shqiptar
  Lakror me miell misri
  MACARONADA
  MACARONIA ME VOUTYRO
  MACARONIA ME VOUTYRO
  Pastiēo me djathė (pastice)
  Pastiēo me kime (pastice)
  Pastiēo pikante me patate tė furrės (pastice)
  PASTITSO MAKARONIA ME FETA (pastice)
  Petulla
  Petulla me kos
  Petulla me maja
  Petulla te mbushura
  Petulla te mbushura
  Pilaf me zarzavate
  Pizza Dough
  Qofte me uje te thart:
  Qofte tė fėrguara
  Qofte tė mbushura me bizele
  Role me petė
  Sallate me patate dhe lulelake
  Sheqerpare
  Spageti me drithera dhe qepe te njoma
  Sprouted Wheat Bread
  Sprouted Wheat Bread
  Sprouted Wheat Bread
  Sprouted Wheat Bread
  Toptha patatesh me ereza
  Trahana
  Trahana
  | Sign In

  albatlanta.com